General result table

Robot Team Organisation R1 Pts. R2 Pts. R3 Pts. Total Place
Balrogs SIG Siguldas novada Jaunrades centrs 8 12 10 30 1
MoricsV5 PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 8 6 10 24 2
Tinis SIG Siguldas novada Jaunrades centrs 8 8 8 24 2
MoricsV6 PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 6 0 10 16 4
DieHard TMC Robotics KTU 3 7 6 16 4
Zucchini PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 6 1 6 13 6
Mach PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 7 5 1 13 6
Lamantins SIG Siguldas novada Jaunrades centrs 1 0 10 11 8
MoricsV8 PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 4 2 4 10 9
Srechu PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 3 1 5 9 10
WildDriver PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 3 3 2 8 11
Bragolestel SIG Siguldas novada Jaunrades centrs 2 4 0 6 12
mBlind JBG Robotics Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium 1 3 2 6 12
MoricsV4 PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija -1 1 5 5 14
Jaguar PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 4 2 -2 4 15
Es vēl nezinu kā sauc? SIG Siguldas novada Jaunrades centrs 1 3 0 4 15
IgnisCor PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 1 1 1 3 17
RS1 Robotu Skola Robotu Skola 2 0 0 2 18
Ball 2 Siauliai Robotics Club Siauliai Robotics Club 0 1 1 2 18
AWagons SIG Siguldas novada Jaunrades centrs 0 0 2 2 18
BG Siauliai Robotics Club Siauliai Robotics Club -1 1 1 1 21
Porcupine96 PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 0 0 0 0 22
Marauder TMC Robotics KTU 0 0 0 0 22
Osleya PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 3 -6 3 0 22
Ball Siauliai Robotics Club Siauliai Robotics Club 1 -1 -1 -1 25
RS2 Robotu Skola Robotu Skola 0 -1 0 -1 25
Corny Black PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 2 -4 1 -1 25
MoricsV7 PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija -5 4 -1 -2 28
BirdPerson TMC Robotics KTU 0 -1 -3 -4 29
Chapasls PRK Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 0 -5 -4 -9 30

Result tables by groups

Round 1

Group - 1
# Robot Pts
279 Marauder 0
270 Bragolestel 2
259 WildDriver 3
269 BG -1
Group - 2
# Robot Pts
252 Jaguar 4
273 Zucchini 6
267 Porcupine96 0
265 BirdPerson 0
Group - 3
# Robot Pts
254 Balrogs 8
257 Chapasls 0
268 Ball 2 0
266 MoricsV8 4
Group - 4
# Robot Pts
278 MoricsV4 -1
281 Ball 1
262 MoricsV6 6
280 Osleya 3
Group - 5
# Robot Pts
275 mBlind 1
277 MoricsV5 8
260 Corny Black 2
274 RS2 0
Group - 6
# Robot Pts
253 Es vēl nezinu kā sauc? 1
256 MoricsV7 -5
255 Srechu 3
263 IgnisCor 1
Group - 7
# Robot Pts
264 Lamantins 1
258 RS1 2
276 DieHard 3
Group - 8
# Robot Pts
272 AWagons 0
261 Tinis 8
251 Mach 7

Round 2

Group - 1
# Robot Pts
277 MoricsV5 6
253 Es vēl nezinu kā sauc? 3
251 Mach 5
276 DieHard 7
Group - 2
# Robot Pts
263 IgnisCor 1
275 mBlind 3
273 Zucchini 1
278 MoricsV4 1
Group - 3
# Robot Pts
268 Ball 2 1
257 Chapasls -5
272 AWagons 0
260 Corny Black -4
Group - 4
# Robot Pts
281 Ball -1
280 Osleya -6
267 Porcupine96 0
266 MoricsV8 2
Group - 5
# Robot Pts
256 MoricsV7 4
269 BG 1
262 MoricsV6 0
259 WildDriver 3
Group - 6
# Robot Pts
264 Lamantins 0
265 BirdPerson -1
258 RS1 0
270 Bragolestel 4
Group - 7
# Robot Pts
255 Srechu 1
279 Marauder 0
274 RS2 -1
Group - 8
# Robot Pts
261 Tinis 8
252 Jaguar 2
254 Balrogs 12

Round 3

Group - 1
# Robot Pts
274 RS2 0
251 Mach 1
269 BG 1
272 AWagons 2
Group - 2
# Robot Pts
270 Bragolestel 0
256 MoricsV7 -1
280 Osleya 3
276 DieHard 6
Group - 3
# Robot Pts
279 Marauder 0
258 RS1 0
268 Ball 2 1
266 MoricsV8 4
Group - 4
# Robot Pts
278 MoricsV4 5
260 Corny Black 1
263 IgnisCor 1
257 Chapasls -4
Group - 5
# Robot Pts
277 MoricsV5 10
273 Zucchini 6
264 Lamantins 10
275 mBlind 2
Group - 6
# Robot Pts
262 MoricsV6 10
259 WildDriver 2
253 Es vēl nezinu kā sauc? 0
255 Srechu 5
Group - 7
# Robot Pts
281 Ball -1
252 Jaguar -2
254 Balrogs 10
Group - 8
# Robot Pts
265 BirdPerson -3
261 Tinis 8
267 Porcupine96 0

General result table

Robot Team Organisation R1 Pts. R2 Pts. R3 Pts. Total Place
Tesla TSI robotikas klubs Transporta un sakaru institūts 5 6 6 17 1
TheGhost TSI robotikas klubs Transporta un sakaru institūts 5 3 4 12 2
Lelde LNĢ Limbažu novada Ģimnāzija 3 4 4 11 3
Zorro TSI robotikas klubs Transporta un sakaru institūts 5 2 3 10 4
Turtle JBG Robotics Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium 1 1 6 8 5
Lightning BLR_Garage EPAM eKids Garage 2 2 3 7 6
Five stars 15.vsk Daugavpils 15.vidusskola 3 3 1 7 6
Turtle 2.0 JBG Robotics Panevėžys Juozas Balčikonis gymnasium 2 -1 4 5 8
Bstorm P2vsk Preiļu 2.vidusskola 2 1 1 4 9
Astorm2 P2vsk Preiļu 2.vidusskola -1 1 2 2 10
FR_Bullis LEGO_Buļļi Daugavpils 3.vidusskola 0 1 0 1 11
Vienkārši mašīnīte BigManClan Iecavas vidusskola -1 0 0 -1 12
Dragon ANV Aizkraukles novada vidusskola -1 0 0 -1 12

Result tables by groups

Round 1

Group - 1
# Robot Pts
201 Tesla 5
204 Zorro 5
212 Lightning 2
205 Bstorm 2
Group - 2
# Robot Pts
213 Turtle 1
215 Vienkārši mašīnīte -1
211 FR_Bullis 0
208 Lelde 3
Group - 3
# Robot Pts
217 Dragon -1
216 Turtle 2.0 2
209 Astorm2 -1
Group - 4
# Robot Pts
210 Five stars 3
202 TheGhost 5

Round 2

Group - 1
# Robot Pts
204 Zorro 2
209 Astorm2 1
217 Dragon 0
202 TheGhost 3
Group - 2
# Robot Pts
201 Tesla 6
215 Vienkārši mašīnīte 0
213 Turtle 1
205 Bstorm 1
Group - 3
# Robot Pts
208 Lelde 4
212 Lightning 2
211 FR_Bullis 1
Group - 4
# Robot Pts
216 Turtle 2.0 -1
210 Five stars 3

Round 3

Group - 1
# Robot Pts
212 Lightning 3
210 Five stars 1
204 Zorro 3
215 Vienkārši mašīnīte 0
Group - 2
# Robot Pts
211 FR_Bullis 0
217 Dragon 0
208 Lelde 4
202 TheGhost 4
Group - 3
# Robot Pts
201 Tesla 6
213 Turtle 6
209 Astorm2 2
Group - 4
# Robot Pts
205 Bstorm 1
216 Turtle 2.0 4